AC0402FR-0780R6L
MFR.Part #
AC0402FR-0780R6L
JLCPCB Part #
C227239
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS