TC124-FR-07165RL
MFR.Part #
TC124-FR-07165RL
JLCPCB Part #
C1732654
Package
0402x4
Description
165Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS