RC1218DK-0716K9L
MFR.Part #
RC1218DK-0716K9L
JLCPCB Part #
C1703782
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS