TC124-FR-0710R5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
TC124-FR-0710R5L
JLCPCB Part #
C1732885
Package
0402x4
Description
10.5Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS