RT0201BRD072K2L
MFR.Part #
RT0201BRD072K2L
JLCPCB Part #
C6460431
Description
-55℃~+125℃ 2.2kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS