HHV2WSFT-73-464K
MFR.Part #
HHV2WSFT-73-464K
JLCPCB Part #
C1397767
Description
-55℃~+155℃ 2W 464kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS