SR2512JK-07160RL
MFR.Part #
SR2512JK-07160RL
JLCPCB Part #
C876865
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS