SR0603JR-7T120RL
MFR.Part #
SR0603JR-7T120RL
JLCPCB Part #
C6496300
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS