PE1206DRF070R033L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PE1206DRF070R033L
JLCPCB Part #
C1700848
Package
1206
Description
250mW 33mΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS