SR2512FK-7W33RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR2512FK-7W33RL
JLCPCB Part #
C876852
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 2W 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS