SR1206JR-7T30KL
MFR.Part #
SR1206JR-7T30KL
JLCPCB Part #
C7319605
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS