TC124-FR-0724KL
MFR.Part #
TC124-FR-0724KL
JLCPCB Part #
C854507
Package
0804
Description
24kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS