SR1210JR-7W3R6L
MFR.Part #
SR1210JR-7W3R6L
JLCPCB Part #
C7369097
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.6Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS