RT1210FRD0712K4L
MFR.Part #
RT1210FRD0712K4L
JLCPCB Part #
C2133909
Description
-55℃~+125℃ 12.4kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS