RT0402DRD0715K4L
MFR.Part #
RT0402DRD0715K4L
JLCPCB Part #
C2110825
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS