SR1210JR-07100RL
MFR.Part #
SR1210JR-07100RL
JLCPCB Part #
C7016760
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS