RE0805FRE0713R3L
MFR.Part #
RE0805FRE0713R3L
JLCPCB Part #
C6966230
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS