SR1210JR-07150RL
MFR.Part #
SR1210JR-07150RL
JLCPCB Part #
C874106
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS