SR1206KR-7W2K7L
MFR.Part #
SR1206KR-7W2K7L
JLCPCB Part #
C3999943
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS