SR1206KR-7W2K4L
MFR.Part #
SR1206KR-7W2K4L
JLCPCB Part #
C4138496
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS