SR1206JR-7W75KL
MFR.Part #
SR1206JR-7W75KL
JLCPCB Part #
C5925413
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS