RN732BTTD3162F50
MFR.Part #
RN732BTTD3162F50
JLCPCB Part #
C4281768
Description
-55℃~+155℃ 125mW 31.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS