SR1206KR-7W75KL
MFR.Part #
SR1206KR-7W75KL
JLCPCB Part #
C4307237
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75kΩ Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS