SR1206JR-7W3R9L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR1206JR-7W3R9L
JLCPCB Part #
C874085
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS