RC0603FR-0720RL
MFR.Part #
RC0603FR-0720RL
JLCPCB Part #
C125758
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS