SR0603FR-7T680RL
MFR.Part #
SR0603FR-7T680RL
JLCPCB Part #
C5901266
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS