SR1206JR-7W150KL
MFR.Part #
SR1206JR-7W150KL
JLCPCB Part #
C6495493
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS