KNP400JR-73-300R
MFR.Part #
KNP400JR-73-300R
JLCPCB Part #
C1775767
Description
-40℃~+200℃ 300Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS