AT0805DRD073K32L
MFR.Part #
AT0805DRD073K32L
JLCPCB Part #
C4038397
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS