FMP100FTF52-442K
MFR.Part #
FMP100FTF52-442K
JLCPCB Part #
C3438613
Description
-55℃~+155℃ 1W 442kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS