RC0603JR-1322KP
MFR.Part #
RC0603JR-1322KP
JLCPCB Part #
C5717230
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS