AF0402JR-0715KL
MFR.Part #
AF0402JR-0715KL
JLCPCB Part #
C144048
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS