SR1206JR-7T160RL
MFR.Part #
SR1206JR-7T160RL
JLCPCB Part #
C20166759
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS