SR1206JR-073R3L
MFR.Part #
SR1206JR-073R3L
JLCPCB Part #
C723432
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3Ω 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS