MCA12060D5762BP500
MFR.Part #
MCA12060D5762BP500
JLCPCB Part #
C3917161
Description
-55℃~+125℃ 250mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS