RT0603BRC0766R5L
MFR.Part #
RT0603BRC0766R5L
JLCPCB Part #
C860985
Description
-55℃~+155℃ 100mW 66.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS