MFR-25FTE52-147R
MFR.Part #
MFR-25FTE52-147R
JLCPCB Part #
C1370029
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS