SR1206JR-0720RL
MFR.Part #
SR1206JR-0720RL
JLCPCB Part #
C723389
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 250mW 500V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS