FMP-50FRF52-787R
MFR.Part #
FMP-50FRF52-787R
JLCPCB Part #
C20146102
Description
-55℃~+155℃ 500mW 787Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS