FMP-50FRF52-49R9
MFR.Part #
FMP-50FRF52-49R9
JLCPCB Part #
C20145790
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS