RC1218DK-07649RL
MFR.Part #
RC1218DK-07649RL
JLCPCB Part #
C4095773
Description
-55℃~+155℃ 1W 649Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS