SR0805KR-7W7K5L
MFR.Part #
SR0805KR-7W7K5L
JLCPCB Part #
C3944044
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS