SR0805MR-7W7K5L
MFR.Part #
SR0805MR-7W7K5L
JLCPCB Part #
C4194335
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS