RT0402BRB0730K9L
MFR.Part #
RT0402BRB0730K9L
JLCPCB Part #
C7064887
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS