SR0805JR-7W100RL
MFR.Part #
SR0805JR-7W100RL
JLCPCB Part #
C873863
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS