RT0201FRE0768R1L
MFR.Part #
RT0201FRE0768R1L
JLCPCB Part #
C4214938
Description
-55℃~+125℃ 50mW 68.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS