MFR1WSDRD52-22K1
MFR.Part #
MFR1WSDRD52-22K1
JLCPCB Part #
C1758697
Description
-55℃~+155℃ 1W 22.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS