SR0603JR-07300RL
MFR.Part #
SR0603JR-07300RL
JLCPCB Part #
C7318986
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS