SQM200JB-51K
MFR.Part #
SQM200JB-51K
JLCPCB Part #
C1395302
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 51kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS