SR0603JR-0715KL
MFR.Part #
SR0603JR-0715KL
JLCPCB Part #
C873706
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS